ترمیم و از بین بردن جای زخم و بخیه

624

ترمیم و از بین بردن جای زخم و بخیه

 


درمان جای بخیه و ترمیم پوست

از بین بردن جای عمل جراحی و بخیه روی پوست یکی نگرانی های مشترک افرادی است که به دکتر پوست و زیبایی مراجعه می کنند.امروزه راه کارهایی معرفی شده تا جای بخیه را کاملا یا تا حدودی از بین ببرد .

 

نباید برای درمان جای بخیه انتظار معجزه داشت
روش های مختلفی برای درمان جای بخیه وجود دارد که بیشترشان در کلینیک های پوست و با بی حسی موضعی انجام می پذیرد فقط برای ترمیم اسکار های شدید مثل سوختگی های وسیع نیاز به بیهوشی دارد و در بیمارستان بستری می شود ، این روش ها می توانند آثار از خود باقی بگذارند اما از آن جای جوشگاه اولیه بهتر است .رنگ این ناحیه از پوست را نمی توان تغییر داد اما با گذشت زمان کمرنگ تر می شود.

اصلاح جای بخیه  با جراحی!
برداشتن جای بخیه با جراحی یکی از مناسب ترین راه ها برای جوشگاه های پهن و طویل می باشد ، دراین روش می توان آن قسمت را برداشت و دوباره به نحوه ریز و ظریفتر بخیه کرد تا حداقل جای بخیه باریکتر باشد. گاهی اوقات با جراحی می‌توان جهت یك اسكار را طوری تغییر داد كه تمام یا قسمتی از آن در مسیر خطوط طبیعی پوست قرار گیرد و كمتر به چشم بیاید. با همین روش می‌توان جوشگاه‌ها را به مناطقی كه كمتر به چشم می‌آیند (برای مثال لابه‌لای خط رویش مو یا خط محل تلاقی بینی و گونه‌ها) منتقل كرد تا دیده نشوند. 

دکتر پوست جای زخم‌ها و اسکارهای ایجاد شده بر روی پوست شما را با دقت فراوان با استفاده از روش‌های غیرجراحی و جراحی (با توجه به شرایط جای زخم) ترمیم می‌کند. جراحی ترمیم جای زخم یک روش درمان زیبایی است که می‌تواند ظاهر نامناسب جای زخم، بخیه یا بریدگی ایجاد شده بر روی پوست را اصلاح کرده و شرایط آن را بهبود بخشد. در صورتی که به دنبال ترمیم جای زخم یا اسکار ایجاد شده بر روی پوست خود هستید، در ادامه اطلاعات مفید در این رابطه در اختیار شما قرار گرفته است. به این ترتیب با مطالعه این مطالب شما می‌توانید با روش‌های مختلف ترمیم جای زخم آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ترمیم جای زخم و رزرو نوبت می‌توانید از طریق شماره‌ ۰۲۱۲۶۴۵۹۲۶۰   تماس حاصل فرمایید.

 

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.